close
تبلیغات در اینترنت
فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز
فونت زيبا ساز

لوگوي سه گوش

فلسفه ي شال ها

کونگ فو توا
طریقت دانایان توا
قالب وبلاگ
مطالب برتر كونگ توا

كانگ فو تنها يك ورزش نيست تنها يك هنر نيست بلكه يك زندگيست و دنياي بزرگي را در خود جاي داده دنيايي كه هر كس وارد آن مي شود به شدت عاشق آن دنيا مي شود تكنيكها , خط ها , مبارزه هاو ضربه هاي كانگ فو توآ همه نماد و بهانه هايي براي رسيدن به طريقت ذن است                                 

" + __flash__argumentsToXML(arguments,0) + "")); }" fire_event="function () { return eval(instance.CallFunction("" + __flash__argumentsToXML(arguments,0) + "")); }" set_property="function () { return eval(instance.CallFunction("" + __flash__argumentsToXML(arguments,0) + "")); }" get_property="function () { return eval(instance.CallFunction("" + __flash__argumentsToXML(arguments,0) + "")); }">
نظر سنجي
به نظر شما وضعیت سایت کونگ فوتوا چگونه است؟
جستجو

به سايت كونگ فوتوا خوش آمديد

http://www.khavaranshop.com/فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز http://www.khavaranshop.com/  گر به خود آیی به  خدایی  رسی    در ره  غفلت  به  گدایی  رسی 


مراتب شالها در کونگ‌فو توآ

 

( شالبندسفيد )

 شالبند سفيد  براي داوطلبين مقدماتي در کونگ فوتوآ مي‌باشد و مبتدي بودن شخص و خالي بودن از تجربه و فلسفه پاکي و قابليت رنگ پذيري يعني ورود به مرحله تغيير و حرکت داراي هفت خط راديکال مي‌باشد

 

(شالبند سبز)

از شالبند سفيد به شالبند سبز (حس‌توماتوماي‌ما) اجراي  17909 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيت  موجي فيزيولوژي انساني لازم است . دريافت شالبند سبز در حد مربيگري مي‌باشد و (راهدان) خوانده ميشود.

مراحل شالبند سبز

 

آناتوآ  ( خط يک)

 به معناي شاهين نماي ترازوي جهان از تن وروان و گوهر بودگي ا نسان و کشف سلسله زمان و نفوذ به مرز دانايان و آگاهي به آزادي انسان است . آناتوآ به معناي من مساوي تو و تو مساوي من و من و تو به معني ما و ما يعني عالم کيهان و مجموعه اسرار آشکار و پنهان که راز جهانش مي‌خوانيم. آناتوا با 515  تکنيک و ترکيب و عکس العمل سازي و خاصيت هاي موجي بر اسرار هندسي و خلاف حرکت بدني در مسير عالم ذرات است .

 

آتادو ( خط دو)

 به معناي اسرار خلقت يا هستي و يا نبرد به ترکيب نيستي است  آتادو با 1317 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي خلاف موجي به منظور برگردان عالم ذرات و انديشه حيات است.

 

سوتو ( خط سه)

 به معناي مرز دانائي و خروج از دايره خام عقلي و انهدام ترس از زندگي است. سوتو با  1873  تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي موجي بر اسرار هندسي در دانشکده انشاء تن وروان مي‌باشد

 

سام سامائه  ( خط چهار)

 به معناي کاوش است به معناي آدمي چيست؟ انسان چيست؟ تولد آغاز وآغاز تولد او هستي است يا نيستي و يا هستي و نيستي او يکي است .گرديدن انسان به چيست؟ سام سامائه از 3993 تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي بر اساس دانشکده انشاء تن و روان تشکيل يافته است.

 

مايانه ) خط پنجم )

به معناي تو و من و من و تو و تو و طبيعت مربوط به من و توست. تشکيل يافته از حرکات جابه‌جايي با پيچشهاي  دوراني و استفاده از دستگاههايي به نام  روما  در تمرين مبارزات ميباشد.

 

کوانه  ( خط ششم )

به معناي تضاد، به معناي صفوف نامناسب، ناهنجاريهاي رواني وعدم آشنائي به عالم کيهان و ترسان از ورود به جهان تفکرآميز و فلسفه گرايي و از حرکات و اسرار فيزيکي انساني عدم توجه به علوم بنياني و ناآگاهي به اساس رواني و ترسان براسرار مجهول انساني و مجهود کردن انسان به درک آشکار عالم پنهاني که اين نيرو متکي بر هفت مايگاه  توآ  سروده دانايي است .

 

وست مايانه (  قسمت دوم ازخط شش )

 به معناي انهدام اختلالات بي معني و نابود کردن ناهنجاريهاي مبارزه انسان درمرز آشکار و پنهان  به درک انديشه‌هاست و مجموعاً تشکيل يافته از  8765 تکنيک وترکيب و عکس‌العمل سازي در دانشکده انشاء تن و روان ميباشد.

 

واي‌ماباتو ( خط هفت)

واي‌ماباتو به معني پنجه مرگ است اين معني در کونگ فو توآ ازهفت مايگاه  نيايش به سازندگان انديشه‌ها  و دادرسي انسانها به شناخت و بررسيهاي زيربناها و ايجاد انسان به بينشها و دانشها  با اجراي  3301  تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي است .

 

( شالبند قهوهاي )

راهبان : (حس نورمابه‌تو) با  52021 تکنيک وترکيب عکس‌العمل سازي و خاصيت موجي با استدلال علمي در حرکات تکنيکي درجه ليسانس مي‌باشد .

 

(شالبند مشکي)

 جهان‌بان : شالبند مشکي (تاکيون توبرما)  به معني عبور از مرز تاريکيها و نادانيهاست و ورود به دنياي اسرارآميز نيروهاي فيزيکي و فيزيولوژي بدن انسان با اجراي3000 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي متکي بر استدلال علوم ، رياضيات ، فيزيک و شيمي به درجه فوق ليسانس مي‌باشد .

 

(شالبند قرمز)

 شالبند قرمز (حس توما به گيتک)   گذشتن از خود و در خود فنا شدن و به پائين‌ترين مرحله انساني رسيدن و همچون خون براي ادا به جهات جامعه بارور شدن است .

 

(شالبند سفيد و سرخ)

 راهبر:  (يارومه) سلسله اين مايگاه در تغييرات روح و روان و منطق حالات و حرکات مهر بقاء تا کي بودن وچگونه بودن (هستي هستا) و بيان توان در طريقت دانا و به عالم معنا (در زمان بي زمان) نوشتني و گفتني فارق از دانشکده انشاء (توآ) بازنشستگي را راهبري پروفسورا مي گويند.درباره : فلسفه ي شال ها ,
بازديد : 74
گر به خد آيي به خدايي رسي در ره غفلت به گدايي رسي


.: Weblog Themes By graphist :.

::

درباره وبلاگ

من.آرمين مختاري يك توا كار هستم كه با كمك خداوند اين سايت را ساختم و اميد وارم از اين سايت راضي باشيد.کونگ فویعنی عشق . عشق بی روایت . کونگ فو یعنی راه. راه به بی نهایت.کونگ فو یعنی ذهن . ذهن بی دخالت.کونگ فو یعنی جسم. جسم پر سلامت کونگ فو یعنی من کونگ فو یعنی تو کونگ فو یعنی ما کونگ یعنی توا........ این وبلاگ را تقدیم می کنم به تمام توا کاران برای تمام کسانی که برای توا و طریقت توا زحمت کشیدند وتقدیم می کنم به بنیان گزار سبک توا استاد پروفسور ابراهیم میرزایی.

آخرين مطالب
تفكرات كانگ فوتوا تاريخ : پنجشنبه 02 آذر 1391
پرو فسور ابراهيم ميرزايي تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1391
مطالب پربازديد
آمار سايت
بازديدهاي امروز : 57 نفر
بازديدهاي ديروز : 75 نفر
كل بازديدها : 62,103 نفر
بازديد اين ماه : 132 نفر
بازديد ماه قبل : 1,379 نفر
کل نظرات : 7 عدد
كل مطالب : 3 عدد
كل اعضا : 9 عدد
افراد آنلاين : 1 نفر
امکانات وب
کسب درآمد از پاپ آپ

تبادل لينک

خريد بک لينک

كد جلوگيري از راست كليك موس

انواع کد هاي جديد جاوا تغيير شکل موس